WhatsApp Destek Hattı: 0532 572 94 09

Reti-Night Serum Yaşlanma Karşıtı Dolgunlaştırıcı Retinol & Kolajen Serum 30 Ml

239,90 TL
329,90 TL
%27 İNDİRİM
Stok Kodu 00521
Barkod 8682325324348
Marka Harrem
Ürün
Ürün Açıklaması

Sürdürülebilir doğal bileşenler ile formüle edilen Reti-Night Ampule cildin yaşlanma belirtilerine karşı korunmasını ve yenilenmesini destekler. Cildin canlı, pürüzsüz ve genç görünmesine yardımcı olur. Renk düzensizlikleri, yaşlanma etkileri ve elastikiyet kaybı gibi cilt sorunlarının azalmasına yardımcı olur.
Ayrıca, kırışıklıkların oluşumunu engeller ve mevcut kırışıklıkların görünümünü azaltır. Cildin yeniden yapılanmasına katkıda bulunarak daha sağlıklı ve dolgun bir cilt görünümü sağlar.

Bisabolol: Papatya esansiyel yağından elde edilir ve tahriş olmuş cildi yatıştıran ve sakinleştiren bir etkendir. Kuruluğu azaltmaya ve cilde esneklik kazandırmaya yardımcı olur.

Retinol: Cildin yüzeyine uygulandığında etkili olan bir A vitamini türevidir. Bu madde, kolajen üretimini artırarak ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltmada etkilidir. Ayrıca cilt tonunu düzelten, yaşlılık lekelerini gideren ve cildi pürüzsüzleştiren çeşitli faydaları vardır.

Hyaluronic Acid: Cildin nem tutma kapasitesini artırarak, göz çevresindeki kuru ve çizgili görünümü azaltır. Cilt bariyerini güçlendirerek dış etkenlere karşı koruma sağlayabilir ve göz çevresindeki hassas cildi korur. Cilt tonunu düzenleyerek, göz çevresindeki cilt rengi farklılıklarını azaltır.

Bio Bifida: Cilde hızlı nemlendirme sağlayarak anında yumuşaklık ve canlılık kazandırabilir. Aynı zamanda antioksidan özellikleri sayesinde cildi serbest radikallerin neden olduğu oksidatif stresten korur, yatıştırıcı etkisiyle hassas cildi sakinleştirebilir ve cilde anında esneklik ve pürüzsüzlük katar. Ancak, bireysel tepkiler farklılık gösterebilir ve uzun vadeli sonuçlar için düzenli kullanım önerilir.

Nasıl Uygulamalıyım?

  1. Reti-Night Yaşlanma Karşıtı Dolgunlaştırıcı & Kolajen Serumu kullanmaya başlamak için parmağınıza üç dört mercimek tanesi kadar bir miktar serum alın.
  2. Alınan serumu parmak uçları arasında paylaşın ve tüm yüzünüze uygulayın.
  3. Göz kapağınıza, iki kaş arasına ve kırışıklık problemi olan bölgelere odaklanarak serumu uygulayın.