WhatsApp Destek Hattı: 0532 572 94 09

Reti-Night Krem Yaşlanma Karşıtı Dolgunlaştırıcı Retinol & Kolajen Gece Bakım Kremi 50 Ml

289,99 TL
369,90 TL
%22 İNDİRİM
Stok Kodu 00520
Barkod 8682325324669
Marka Harrem
Ürün
Ürün Açıklaması

Sürdürülebilir doğal bileşenlerle formüle edilen Reti-Night Yaşlanma Karşıtı Dolgunlaştırıcı Retinol & Kolajen Gece Bakım Kremi, cildin yaşlanma belirtilerine etkili bir koruma ve yenilenme sağlar. Bu özel krem cildi canlı, pürüzsüz ve genç bir görünüme kavuşturmak için tasarlanmıştır. Renk düzensizlikleri, yaşlanma etkileri ve elastikiyet kaybı gibi cilt sorunlarını azaltmaya yardımcı olabilir. Ayrıca kırışıklıkların oluşumunu engeller ve mevcut kırışıklıkların görünümünü azaltır. Cildin yeniden yapılanmasına katkıda bulunarak daha sağlıklı ve dolgun bir cilt görünümü elde etmenize yardımcı olur.
Reti-Night Gece Bakım Kremi, sürdürülebilir doğal içeriğiyle cildinizi etkili bir şekilde besleyip, gençleştirmeyi hedefler.

Bisabolol: Papatya esansiyel yağından elde edilir ve tahriş olmuş cildi yatıştıran ve sakinleştiren bir etkendir. Kuruluğu azaltmaya ve cilde esneklik kazandırmaya yardımcı olur.

Retinol: Cildin yüzeyine uygulandığında etkili olan bir A vitamini türevidir. Bu madde, kolajen üretimini artırarak ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltmada etkilidir. Ayrıca cilt tonunu düzelten, yaşlılık lekelerini gideren ve cildi pürüzsüzleştiren çeşitli faydaları vardır.

Hyaluronic Acid: Cildin nem tutma kapasitesini artırarak, göz çevresindeki kuru ve çizgili görünümü azaltır. Cilt bariyerini güçlendirerek dış etkenlere karşı koruma sağlayabilir ve göz çevresindeki hassas cildi korur. Cilt tonunu düzenleyerek, göz çevresindeki cilt rengi farklılıklarını azaltır.

Bio Bifida: Cilde hızlı nemlendirme sağlayarak anında yumuşaklık ve canlılık kazandırabilir. Aynı zamanda antioksidan özellikleri sayesinde cildi serbest radikallerin neden olduğu oksidatif stresten korur, yatıştırıcı etkisiyle hassas cildi sakinleştirebilir ve cilde anında esneklik ve pürüzsüzlük katar. Ancak, bireysel tepkiler farklılık gösterebilir ve uzun vadeli sonuçlar için düzenli kullanım önerilir.

Nasıl Uygulamalıyım?

  1.     Reti-Night Yaşlanma Karşıtı Dolgunlaştırıcı Retinol & Kolajen Gece Bakım Kremi'ni kullanmaya başlamak için parmağınıza üç dört mercimek tanesi kadar bir miktar krem alın.
  2.     Alınan kremi parmak uçları arasında paylaşın ve yüzünüzde özellikle kırışıklık problemi olan bölgelere nazik dokunuşlarla uygulayın. 
  3.      Kremi göz kapağınıza, iki kaş arasına ve kırışıklıkların belirgin olduğu bölgelere odaklanarak uygulayın.