WhatsApp Destek Hattı: 0532 572 94 09

Rose Series Tüm Ciltler Gül Mayası Glycolic Acid Hassas Yüz Yıkama Jeli 200 Ml

199,99 TL
369,90 TL
%46 İNDİRİM

Tüm Ciltler için Gül Özlü Glikolik Asit İçeren Hassas Yüz Yıkama Jeli 200 ML, nazik formülüyle cildinize özenli bir temizlik sunar. Gül Mayası ve Glikolik Asit içeriğiyle zenginleştirilmiş olan bu yıkama jeli, cildi derinlemesine temizlerken aynı zamanda bakımını da sağlar.

Stok Kodu 00523
Barkod 8682325324768
Marka Harrem
Ürün
Ürün Açıklaması

Rose Series Anti Blemish Control AHA-BHA Facial Cleanser Gel

Tüm Ciltler için Gül Özlü Glikolik Asit İçeren Hassas Yüz Yıkama Jeli 200 ML, nazik formülüyle cildinize özenli bir temizlik sunar. Gül Mayası ve Glikolik Asit içeriğiyle zenginleştirilmiş olan bu yıkama jeli, cildi derinlemesine temizlerken aynı zamanda bakımını da sağlar.

Gül özleri, cildi yatıştırır ve nemlendirir, hassas ciltler için ideal bir bileşendir. Glikolik Asit, cilt yüzeyindeki ölü deri hücrelerini nazikçe temizler, cildin yenilenmesine ve daha parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Bu özel formül, cildi nazikçe temizlerken aynı zamanda cildin doğal dengesini korur. Gündüz ve gece kullanımına uygundur. Düzenli kullanımda, daha temiz, daha taze ve daha canlı bir cilt görünümü elde etmenize yardımcı olabilir.

Nasıl Kullanılır?

  1.       Yüzünü temizledikten sonra, Rose Series Gül Mayası içeren Nemlendirici Glikolik Asit Hassas Yüz Yıkama Jeli'ni kullanmaya hazır ol!
  2.       Pamuğa bir miktar yıkama jeli dök ve nazikçe cildine uygula. Özellikle T bölgesi gibi ihtiyaç duyulan bölgelere özel bir önem verebilirsin.
  3.       Göz makyajını temizlemek için yıkama jeliyle ıslatılmış pamuğu göz kapaklarına hafifçe bastırarak makyajı nazikçe temizle.
  4.       Gül Mayası özleri içeren bu yıkama jeli, cildini temizlerken aynı zamanda sakinleştirir ve nemlendirir.
  5.       Ürünü düzenli olarak kullanarak, Rose Series Nemlendirici Glikolik Asit Hassas Yüz Yıkama Jeli ile cildin temiz ve taze kalmasını sağlayabilirsin. Cildin için özel olarak formüle edilen bu yıkama jeli, tüm cilt tipleri için uygun olup cildin doğal dengesini korumaya yardımcı olur.
  6.       Sonrasında Gül Mayası Bariyer Güçlendirici Aha Bha Glycolic Acid Tonik 200 ML ile cilt rutinini oluştur!

Ana Bileşenler

AHA : Cildin üst tabakasındaki ölü hücreleri nazikçe temizleyerek cildin yenilenmesine yardımcı olur. Bu sayede daha taze ve parlak bir cilt görünümü sağlar.

BHA: Gözenekleri derinlemesine temizleyerek ciltteki yağ dengesini düzenler. Sivilce oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Glicolic Acid: Cildin tonunu eşitlemeye ve cildin daha aydınlık görünmesine katkıda bulunur. Aynı zamanda hafif bir peeling etkisiyle cildi yeniler.

Arbutin: Cilt tonunu açmaya ve lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Aydınlık ve homojen bir cilt tonu sağlar.

Gül Mayası : Cildi sakinleştirir, nemlendirir ve iritasyonu azaltır. Aynı zamanda ferahlatıcı bir etki sunar.